Praca

Jeżeli jesteś zainteresowany pracą w chomtech.pl sp. z o.o. to jest miejsce na naszej stronie, od którego powinieneś zacząć. Pracownicy firmy to wykwalifikowana kadra inżynierska i handlowa posiadająca wiedzę i doświadczenie. Dla najlepszych organizujemy kursy i szkolenia w Polsce, Europie, Stanach Zjednoczonych i Azji.

 

 

Programista C++

Praca przy projektowaniu i roz- wijaniu systemów kontroli dostępu i aplikacji konfiguracyjnych.

 

Wymagania:

 

Wykształcenie wyższe kierunkowe (informatyka, telekomunikacja, elektronika lub pokrewne; mile widziani studenci ostatniego roku i absolwenci). Bardzo dobra znajomość C++ i co najmniej jednej z bibliotek STL, Loki, Boost. Znajomość wzorców projektowych.

więcej»

Elektronik - inżynier wsparcia technicznego

 Bardzo ciekawa, twórcza praca dla pasjonata elektroniki. Zatrudniamy tylko na umowę o pracę, oferujemy stabilne dochody, dodatkowy system premiowy, dobrą atmosferę w pracy. Wymagana komunikatywność oraz wiedza i umiejętności z zakresu elektroniki na poziomie szkoły wyższej.

więcej»

 

TOP Class

-> -> -> Globalna korporacja z siedzibą w Stanach Zjednoczonych, zatrudnia ponad 2000 pracowników i obsługuje klientów w ponad 100 krajach. HID jest częścią grupy ASSA ABLOY. Linia produktów kontroli dostępu firmy HID to pełen pakiet czytników, kontrolerów i kart wspierających takie technologie jak: iCLASS, SmartID, HID Prox, Indala Prox; działających na częstotliwościach 13.56MHz oraz 125kHz. Każdy produkt HID jest zbudowany w oparciu o otwartą architekturę. HID jako pierwszy wprowadził na rynek sieciową kontrolę dostępu EDGE. -> -> -> The largest manufacturer of contactless access control readers and cards for the security industry, HID Global has shipped over 250 million credentials to customers worldwide. For more information on HID, visit www.hidglobal.com. HID Global is an ASSA ABLOY Group company

Translate