Monitory przemysłowe

Firma chomtech.pl jest autoryzowanym dostawcą specjalistycznych multimedialnych monitorów przemysłowych służących do zastosowań profesjonalnych. Monitory te są szeroko stosowane w przemyśle, reklamie zewnętrznej i wewnętrznej oraz monitoringu.

 

Trudno obecnie wyobrazić sobie przedsiębiorstwo, instytucję publiczną, sklep czy inną instytucję która nie posiada sprawnie działającego systemu informacyjnego. Można chyba pokusić się o stwierdzenie, bez sprawnej i rzetelnej informacji nie można skutecznie zarządzać.

Rozwiązania które Państwu proponujemy są dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego obszaru działalności przedsiębiorstwa. Nie ma bowiem jednej cudownej recepty są jednak specjalistyczne systemy multimedialne składające się z monitorów, odtwarzacza kart Compact Flash oraz specjalistycznego oprogramowania.

 

  • Takie rozwiązania pozwalają zarówno na zaawansowane zarządzanie treścią oraz wyglądem wyświetlanych treści, jak i umożliwiają prezentację dowolnego obrazu multimedialnego np. filmów reklamowych, komunikatów o rozkładzie jady pociągów, czy cennikach promocyjnych w marketach.

 

  • Takie podejście do zarządzania informacją pozwala na bardzo precyzyjne dotarcie do określonej grupy klientów, a  efekt zaskoczenia odbiorcy nie spodziewającego się otrzymania dynamicznego przekazu powodują, że bardzo skutecznie wpływają na zachowania odbiorców.

Monitory występują w wersji z wąską krawędzią - umożliwiającą budowę ścian wizyjnych, w których odległość pomiędzy sąsiadującymi wyświetlaczami jest minimalna (kilka milimetrów). Osiągane przekątne to wielokrotność modułu podstawowego: 40" (lub większe). Co ważne do budowy ściany wielkoformatowej nie potrzebna jest karta wielomonitorowa! Urządzenia poprzez wejścia-wyjścia sygnału same potrafią dystrybuować fragmenty obrazu na poszczególne monitory.

 

 

Monitory w zależności od wersji posiadają:

  • rozdzielczość high-definition,
  • obudowę stalową ze specjalnie utwardzanym ekranem, bardzo odporną na akty wandalizmu,
  • wbudowany odtwarzacz multimedialny pracujący z kartami CF i SD zamykanymi na klucz w obudowie,
  • port USB2.0 high-speed input do wgrywania nowych plików na karty pamięci,
  • sygnały wejściowe z różnych źródeł VGA, YpbPr, HDMI and AV - możliwość zarządzania przez sieć LAN lub internet,
  • możliwość zaprogramowania odtwarzania sygnałów z różnych źródeł o różnym czasie, np : filmy i reklamy high-definition z wbudowanego playera zapisane na karcie CF, program z wejścia VGA,
  • urządzenie można zaprogramować w takie sposób aby włączało się i wyłączało automatycznie,

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zwiększ swoją konkurencyjność. Świat nie poczeka na Ciebie. To Ty musisz go dogonić !!!

TOP Class

-> -> -> Globalna korporacja z siedzibą w Stanach Zjednoczonych, zatrudnia ponad 2000 pracowników i obsługuje klientów w ponad 100 krajach. HID jest częścią grupy ASSA ABLOY. Linia produktów kontroli dostępu firmy HID to pełen pakiet czytników, kontrolerów i kart wspierających takie technologie jak: iCLASS, SmartID, HID Prox, Indala Prox; działających na częstotliwościach 13.56MHz oraz 125kHz. Każdy produkt HID jest zbudowany w oparciu o otwartą architekturę. HID jako pierwszy wprowadził na rynek sieciową kontrolę dostępu EDGE. -> -> -> The largest manufacturer of contactless access control readers and cards for the security industry, HID Global has shipped over 250 million credentials to customers worldwide. For more information on HID, visit www.hidglobal.com. HID Global is an ASSA ABLOY Group company

Translate