Materiały eksploatacyjne

W tym dziale znajdą Państwo kompletną ofertę materiałów eksploatacyjnych do drukarek Fargo, podzeloną w zależności od typu drukarek, do jakich dany typ jest przeznaczony.

 

Przy korzystaniu z drukarek wszyscy producenci zalecają stosowanie konkretnych rodzajów materiałów eksploatacyjnych. W większości przypadków oferują takie produkty jako uzupełnienie swojej oferty. Materiały eksploatacyjne pochodzące od producenta, lub przez niego rekomendowane i sygnowane jego logiem, z całą pewnością zostały przez niego gruntownie przebadane i uzyskały stosowe wyniki w testach. Produkty te są zoptymalizowane do stosowania w drukarkach danego typu, stosując je mamy gwarancję jakości producenta urządzenia.

 

 

Materiały eksploatacyjne do drukarek termotransferowych i termosublimacyjnych firmy Fargo.

  • taśmy drukujące retransferowe
  • taśmy termotransferowe
  • filmy HDP
  • hologramy

 

 

TOP Class

-> -> -> Globalna korporacja z siedzibą w Stanach Zjednoczonych, zatrudnia ponad 2000 pracowników i obsługuje klientów w ponad 100 krajach. HID jest częścią grupy ASSA ABLOY. Linia produktów kontroli dostępu firmy HID to pełen pakiet czytników, kontrolerów i kart wspierających takie technologie jak: iCLASS, SmartID, HID Prox, Indala Prox; działających na częstotliwościach 13.56MHz oraz 125kHz. Każdy produkt HID jest zbudowany w oparciu o otwartą architekturę. HID jako pierwszy wprowadził na rynek sieciową kontrolę dostępu EDGE. -> -> -> The largest manufacturer of contactless access control readers and cards for the security industry, HID Global has shipped over 250 million credentials to customers worldwide. For more information on HID, visit www.hidglobal.com. HID Global is an ASSA ABLOY Group company

Translate