HID on the desktop

HID on the Desktop™ (HOTD) to system logicznej kontroli dostępu do Windows. Jest to wygodne i łatwe w użyciu rozwiązanie dla małych i dużych korporacji mające na celu zabezpieczenie dostępu do systemu Windows przy użyciu tych samych kart które używane są w fizycznej kontroli dostępu.

 

 

Powiększ zdjęcie

 

 

Firma chomtech.pl posiada certyfikat HID On The Desktop:
 -International Distributor,
- International Provider.

 

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszej podstrony urządzenia oraz skontaktowania się z naszym działem handlowym w celu uzyskania większej ilości informacji.

TOP Class

-> -> -> Globalna korporacja z siedzibą w Stanach Zjednoczonych, zatrudnia ponad 2000 pracowników i obsługuje klientów w ponad 100 krajach. HID jest częścią grupy ASSA ABLOY. Linia produktów kontroli dostępu firmy HID to pełen pakiet czytników, kontrolerów i kart wspierających takie technologie jak: iCLASS, SmartID, HID Prox, Indala Prox; działających na częstotliwościach 13.56MHz oraz 125kHz. Każdy produkt HID jest zbudowany w oparciu o otwartą architekturę. HID jako pierwszy wprowadził na rynek sieciową kontrolę dostępu EDGE. -> -> -> The largest manufacturer of contactless access control readers and cards for the security industry, HID Global has shipped over 250 million credentials to customers worldwide. For more information on HID, visit www.hidglobal.com. HID Global is an ASSA ABLOY Group company

Translate