Drukarki termotransferowe

Firma chomtech.pl jest autoryzowanym dystrybutorem Fargo w Polsce - światowego lidera w produkcji wysokiej jakości urządzeń przeznaczonych do druku na kartach plastikowych. Drukarki Fargo są używane w instytucjach państwowych, wojsku, służbie zdrowia, szkolnictwie itp. Drukarki produkowane przez Fargo są uznawane za najbardziej zaawansowane i niezawodne urządzenia do produkcji identyfikatorów kart plastikowych na świecie.

 

Technika termotransferowa drukowania kart polega na naniesieniu barwnika na powierzchnie karty i wtopienia go za pomocą głowicy termicznej, przeznaczona jest dla niskich nakładów (od jednej sztuki).

Technika ta daje możliwość wydruku kolorowych elementów z maksymalną rozdzielczością 300 dpi. Na każdej karcie może znaleźć się inna informacja (np. zdjęcie), dane osobowe itp. 

Za pomocą tej technologii wykonuje się personalizację kart drukowanych również w innych technologiach. Mogą to być nadruki znaków alfanumerycznych (nazwisko, numer) w kolorach podstawowych jak i metalicznych (złoto, srebro) oraz kodów kreskowych.

 

Oferujemy w stalej sprzedaży:

  • drukarki termotransferowe monochromatyczne: najtańsze i najprostrze urządzenia stosowane do wydruku i personalizacji kart plastikowych. Zastosowanie: drukowanie prostych jednobarwnych kart.
  • drukarki termosublimacyjne kolorowe: pozwalają na uzyskanie bardzo dobrej jakości wydruku monochromatycznego i kolorowego w rozdzielczości 300dpi. Technologia umożliwia wydruk zdjęcia osoby i dowolnego pliku w formacie: jpg, tif, bmp. Wydruk również na naklejkach CR79, stosowanych jako etykieta do kart elektronicznych.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Firma prowadzi autoryzowany serwis produktów Fargo, prowadzony przez certyfikowanych w Wiekiej Brytani specjalistów, zapewnia również support techniczny - bezpłatny dla swoich klientów.

 

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dostępną w karcie katalogowej oraz w naszym sklepie internetowym na stronie www.autoidentyfikacja.pl

TOP Class

-> -> -> Globalna korporacja z siedzibą w Stanach Zjednoczonych, zatrudnia ponad 2000 pracowników i obsługuje klientów w ponad 100 krajach. HID jest częścią grupy ASSA ABLOY. Linia produktów kontroli dostępu firmy HID to pełen pakiet czytników, kontrolerów i kart wspierających takie technologie jak: iCLASS, SmartID, HID Prox, Indala Prox; działających na częstotliwościach 13.56MHz oraz 125kHz. Każdy produkt HID jest zbudowany w oparciu o otwartą architekturę. HID jako pierwszy wprowadził na rynek sieciową kontrolę dostępu EDGE. -> -> -> The largest manufacturer of contactless access control readers and cards for the security industry, HID Global has shipped over 250 million credentials to customers worldwide. For more information on HID, visit www.hidglobal.com. HID Global is an ASSA ABLOY Group company

Translate