Drukarki retransferowe

Firma chomtech.pl jest autoryzowanym dystrybutorem Fargo w Polsce - światowego lidera w produkcji wysokiej jakości urządzeń przeznaczonych do druku na kartach plastikowych. Drukarki Fargo są używane w instytucjach państwowych, wojsku, służbie zdrowia, szkolnictwie itp. Drukarki produkowane przez Fargo są uznawane za najbardziej zaawansowane i niezawodne urządzenia do produkcji identyfikatorów kart plastikowych na świecie.

 

Technologia retransferowa jest optymalnym rozwiązaniem do drukowania na żądanie, spełniającym surowe standardy jakości obrazu i kodowania wymagane w zaawansowanych zastosowaniach kart.

 

Retransfer wykorzystuje proces zwany odwróconym transferem termicznym. W odróżnieniu od tradycyjnych termosublimacyjnych drukarek kart, w których głowica przenosi obraz przez taśmę barwiącą bezpośrednio na powierzchnię karty, drukarki retransferowe działają dwustopniowo:

 

  • Najpierw w procesie retransferowym drukowany jest odwrócony obraz w wysokiej rozdzielczości bezpośrednio na przezroczystej warstwie pośredniej w postaci elastycznej folii. Obraz drukowany jest na folii w technologii termosublimacyjnej, tak samo jak w druku DTC.
  • Następnie drukarka za pomocą wysokiej temperatury i ciśnienia przenosi termicznie obraz i całą warstwę pośredniego nośnika foliowego na powierzchnię karty. W tym procesie warstwa ta zostaje termiczne zespolona z powierzchnią karty, a wydrukowany obraz znajduje się pod przezroczystą warstwą folii, wewnątrz karty.

 

Nadruk retransferowy umożliwia drukowanie na kartach stykowych (chipowych), zachowujac idealne parametry wydruku.

 

Zastosowanie: Elektroniczna Legitymacja Studencka - zgodnie z wytycznymi ministerstwa, instytucje finansowe, wojsko, policja, korporacje.

 

 

Oferujemy w stalej sprzedaży drukarki retransferowe. Pozwalają na uzyskanie najwyższej jakości druku.

TOP Class

-> -> -> Globalna korporacja z siedzibą w Stanach Zjednoczonych, zatrudnia ponad 2000 pracowników i obsługuje klientów w ponad 100 krajach. HID jest częścią grupy ASSA ABLOY. Linia produktów kontroli dostępu firmy HID to pełen pakiet czytników, kontrolerów i kart wspierających takie technologie jak: iCLASS, SmartID, HID Prox, Indala Prox; działających na częstotliwościach 13.56MHz oraz 125kHz. Każdy produkt HID jest zbudowany w oparciu o otwartą architekturę. HID jako pierwszy wprowadził na rynek sieciową kontrolę dostępu EDGE. -> -> -> The largest manufacturer of contactless access control readers and cards for the security industry, HID Global has shipped over 250 million credentials to customers worldwide. For more information on HID, visit www.hidglobal.com. HID Global is an ASSA ABLOY Group company

Translate