Czytniki UNIQUE

Przeznaczone do pracy w systemach kontroli dostępu, opartych o karty zbliżeniowe UNIQUE. Dzięki wykorzystywaniu standardowych interfejsów komunikacyjnych ABA Track II i Wiegand, może współpracować z dowolnymi sterownikami innych producentów.

 

Czytniki dostępne są w wykonaniu wewnętrznym i zewnętrznym. Posiadające klawiaturę mechaniczną, dotykową lub bez klawiatury.

 

Opcjonalnie urządzenia mogą być również wyposażone w kontroler. Stanowiąc pełny autonomiczny punkt dostępowy. Sygnalizacja stanów alarmowych odbywa się akustycznie i za pomocą kolorowych piktogramów. Czytniki UNIQUE są przeznaczone do pracy z dowolnym kontrolerem (wersja Wiegand) lub z interfejsem RS232, RS485 i TCP/IP przeznaczone do współpracy z komputerem PC i urządzeniami automatyki przemysłowej.

 

Rodzaje zastosowań czytników UNIQUE:

 

  • kontrola dostępu,
  • rejestracja czasu pracy,
  • czytniki hotelowe,
  • parkingi,
  • czytniki cateringowe.

 

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dostępną w naszym sklepie internetowym na stronie www.autoidentyfikacja.pl

TOP Class

-> -> -> Globalna korporacja z siedzibą w Stanach Zjednoczonych, zatrudnia ponad 2000 pracowników i obsługuje klientów w ponad 100 krajach. HID jest częścią grupy ASSA ABLOY. Linia produktów kontroli dostępu firmy HID to pełen pakiet czytników, kontrolerów i kart wspierających takie technologie jak: iCLASS, SmartID, HID Prox, Indala Prox; działających na częstotliwościach 13.56MHz oraz 125kHz. Każdy produkt HID jest zbudowany w oparciu o otwartą architekturę. HID jako pierwszy wprowadził na rynek sieciową kontrolę dostępu EDGE. -> -> -> The largest manufacturer of contactless access control readers and cards for the security industry, HID Global has shipped over 250 million credentials to customers worldwide. For more information on HID, visit www.hidglobal.com. HID Global is an ASSA ABLOY Group company

Translate