Czytniki INDALA

 Czytniki kart zbliżeniowych Indala opracowane wcześniej przez koncern Motorola są najcześciej stosowanymi urzadzeniami w instytucjach publicznych (Ministerstwa, Wojsko, Policja itp.). Czytniki Indala pracują w częstotliwości bezpiecznej (125kHz i 62,5 kHz)

 

Dzięki właściwościom konstrukcyjnym mogą pracować wewnątrz i na zewnątrz obiektu, wystawione bezpośrednio na warunki atmosferyczne. Urządzenia zostało wykonane z dbałością o wzornictwo użytkowe zachowując przy tym bardzo dobre parametry techniczne.

 

Czytniki Indala umożliwiają kodowanie specjalnym formatem (prefix klienta). Format ten jest zarezerowany tylko dla jednego użytkownika (klienta) w ramach tego formatu są przydzielane kolejne numery kart i czytników. Dodatkowo transmisja pomiędzy czytnikiem a kartą jest kodowana. Gwarantuje to całkowite bezpieczeństwo systemu kontroli dostępu który jest wykonany w oparciu o technologię Indala.

 

Bardzo charakterystyczną cechą czytników Indala jest możliwość wymiany obudowy czytnika dostępnej w różnych wariantach. Dając możliwość dostosowania wyglądu i kolorystyki urządzenia do indywidualnych wymagań klienta. Obudowa czytnika została wykonana z doskonałej jakości tworzywa sztucznego o dużej odporności na uszkodzenia mechaniczne i różnice temperatur. Natomiast sam czytnik tworzy monolityczną całość nadającą się do montażu na każdym rodzaju podłoża.

 

Czytniki cechuje:

 

  • doskonała jakość,
  • bardzo wytrzymała konstrukcja,
  • praca w każdych warunkach klimatycznych,
  • wysoka skuteczność odczytu kart,

 

 Czytnik może być wykonany w wersji o zwiększonym zasięgu odczytu kart nawet do 70 cm.

 

 

 

 

 

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dostępną w naszym sklepie internetowym na stronie www.autoidentyfikacja.pl

TOP Class

-> -> -> Globalna korporacja z siedzibą w Stanach Zjednoczonych, zatrudnia ponad 2000 pracowników i obsługuje klientów w ponad 100 krajach. HID jest częścią grupy ASSA ABLOY. Linia produktów kontroli dostępu firmy HID to pełen pakiet czytników, kontrolerów i kart wspierających takie technologie jak: iCLASS, SmartID, HID Prox, Indala Prox; działających na częstotliwościach 13.56MHz oraz 125kHz. Każdy produkt HID jest zbudowany w oparciu o otwartą architekturę. HID jako pierwszy wprowadził na rynek sieciową kontrolę dostępu EDGE. -> -> -> The largest manufacturer of contactless access control readers and cards for the security industry, HID Global has shipped over 250 million credentials to customers worldwide. For more information on HID, visit www.hidglobal.com. HID Global is an ASSA ABLOY Group company

Translate