Czytniki iCLASS

Czytniki HID iCLASS to oferowany przez firmę HID Global produkt z urządzeń stosowanych w systemach kontroli dostępu. ICLASS gwarantuje bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa dzięki zastosowaniu specjalnych algorytmów szyfrowania i wzajemnym uwierzytelnianiu pomiędzy czytnikiem a kartą zbliżeniową. 

 

Technologia iCLASS opiera się o inteligentne karty zbliżeniowe pracujące w częstotliwości 13.56MHz posiadające możliwość zapisu i odczytu danych. Czytniki iCLASS współpracują z wszystkimi kontrolerami pracującymi w standardzie Wiegand lub Clock&Data. Czytnik HID iCLASS serii R odznaczają się dużą tolerancją na czynniki środowiskowe i mogą być instalowane zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz budynków. Ich konstrukcja jest hermetyczna, wyprowadzenia mają postać odcinka przewodu o długości 50cm. W przypadku użycia wyjścia Wieganda maksymalna długość kabla łączącego czytnik z kontrolerem może dochodzić do 150m. Transmisja pomiędzy kartą a czytnikiem jest dwukierunkowa i wykorzystuje złożone algorytmy szyfrowania danych, przez co skopiowanie karty drogą przechwytywania treści emisji radiowej jest niemożliwe. Systemy kontroli dostępu zbudowane w oparciu o czytniki serii R odznaczają się najwyższym poziomem bezpieczeństwa.

 

Czytniki iCLASS charakteryzuje nowoczesne wzornictwo oraz różnorodność modeli gwarantuje to, że nawet najbardziej wymagając klient znajdzie urządzenie, które spełni jego oczekiwania.

 

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dostępną w naszym sklepie internetowym na stronie www.autoidentyfikacja.pl

TOP Class

-> -> -> Globalna korporacja z siedzibą w Stanach Zjednoczonych, zatrudnia ponad 2000 pracowników i obsługuje klientów w ponad 100 krajach. HID jest częścią grupy ASSA ABLOY. Linia produktów kontroli dostępu firmy HID to pełen pakiet czytników, kontrolerów i kart wspierających takie technologie jak: iCLASS, SmartID, HID Prox, Indala Prox; działających na częstotliwościach 13.56MHz oraz 125kHz. Każdy produkt HID jest zbudowany w oparciu o otwartą architekturę. HID jako pierwszy wprowadził na rynek sieciową kontrolę dostępu EDGE. -> -> -> The largest manufacturer of contactless access control readers and cards for the security industry, HID Global has shipped over 250 million credentials to customers worldwide. For more information on HID, visit www.hidglobal.com. HID Global is an ASSA ABLOY Group company

Translate