Czytniki HID Prox

Czytniki HID Prox współpracują z wszystkimi kontrolerami pracującymi w standardzie Wiegand lub Clock&Data w systemach opartych o karty zbliżeniowe ISO Prox, pracujących na częstotliwości 125kHz.

 

Odznaczają się dużą tolerancją na czynniki środowiskowe i mogą być instalowane zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz budynków. Ich konstrukcja jest hermetyczna, wyprowadzenia mają postać odcinka przewodu o długości 50cm. W przypadku użycia wyjścia Wieganda maksymalna długość kabla łączącego czytnik z kontrolerem może dochodzić do 150m.

 

Cechy produktu:

  • możliwość konfiguracji typu danych Clock&Data, Wiegand,
  • łatwa instalacja,
  • szybka odpowiedź na przyłożenie karty,
  • sygnalizacja dźwiękowa i wizualna,
  • odporność na uderzenia, wyładowania elektyryczne i elektrostatyczne

 

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dostępną w naszym sklepie internetowym na stronie www.autoidentyfikacja.pl

TOP Class

-> -> -> Globalna korporacja z siedzibą w Stanach Zjednoczonych, zatrudnia ponad 2000 pracowników i obsługuje klientów w ponad 100 krajach. HID jest częścią grupy ASSA ABLOY. Linia produktów kontroli dostępu firmy HID to pełen pakiet czytników, kontrolerów i kart wspierających takie technologie jak: iCLASS, SmartID, HID Prox, Indala Prox; działających na częstotliwościach 13.56MHz oraz 125kHz. Każdy produkt HID jest zbudowany w oparciu o otwartą architekturę. HID jako pierwszy wprowadził na rynek sieciową kontrolę dostępu EDGE. -> -> -> The largest manufacturer of contactless access control readers and cards for the security industry, HID Global has shipped over 250 million credentials to customers worldwide. For more information on HID, visit www.hidglobal.com. HID Global is an ASSA ABLOY Group company

Translate