Chomguard Strażnik

Program Chomguard Strażnik (CGS) jest aplikacją przeznaczoną do weryfikacji osób wchodzących na teren zakładu pracy lub innych miejsc, gdzie występuje konieczność potwierdzenia tożsamości.

 

Program jest obecnie podstawowym narzędziem używanym przez straż przemysłową. Pozwala na porównanie osoby wchodzącej na teren zakładu z jej zdjęciem znajdującym się w kartotece osobowej (kadrowej) serwera firmy. Program jest połączony z systemem sterującym wejściem na teren zakładu w postaci bramek obrotowych itp. oraz komputerem, na którym zainstalowana jest baza pracowników przedsiębiorstwa.

 

Strażnik posiada na wartowni monitor na którym wyświetlają się informacje o wchodzącej osobie. W razie gdyby pracownik wchodzący używał karty innej osoby lub osoba obca usiłowałaby wejść za pomocą skradzionej karty. Strażnik natychmiast będzie miał możliwość zatrzymania tej osoby do wyjaśnień.

 

 

 Widok okna Strażnika

 

Program posiada możliwość losowego wybierania osób do kontroli. Moduł ten działa na zasadzie prawdopodobieństwa. Dzięki temu nikt nie może zarzucić strażnikowi, że celowo wybiera ciągle jedna osobę do kontroli ponieważ np. się na nią uwziął itp. Zakres prawdopodobieństwa wyboru osób do kontroli jest ustawiany przez operatora systemu.

 

Zastosowanie systemu:

  • pełna weryfikacja osób wchodzących na teren zakładu,
  • automatyczne wybieranie osób do kontroli,
  • współpraca z bazą danych,
  • prosta obsługa.

 

Korzyści:

  • łatwa i intuicyjna obsluga,
  • wszystkie dane i raporty w postaci elektronicznej.

TOP Class

-> -> -> Globalna korporacja z siedzibą w Stanach Zjednoczonych, zatrudnia ponad 2000 pracowników i obsługuje klientów w ponad 100 krajach. HID jest częścią grupy ASSA ABLOY. Linia produktów kontroli dostępu firmy HID to pełen pakiet czytników, kontrolerów i kart wspierających takie technologie jak: iCLASS, SmartID, HID Prox, Indala Prox; działających na częstotliwościach 13.56MHz oraz 125kHz. Każdy produkt HID jest zbudowany w oparciu o otwartą architekturę. HID jako pierwszy wprowadził na rynek sieciową kontrolę dostępu EDGE. -> -> -> The largest manufacturer of contactless access control readers and cards for the security industry, HID Global has shipped over 250 million credentials to customers worldwide. For more information on HID, visit www.hidglobal.com. HID Global is an ASSA ABLOY Group company

Translate