Avanguard

Kontroler Avanguard jest specjalistycznym urządzeniem mikroprocesorowym stosowanym w systemach bezpieczeństwa technicznego obiektów.

 


Najczęściej stosowany jest do sterowania czytnikami kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy, basenowych, parkingowych a także w rozwiązaniach typu LONG RANGE do sterowania czytnikami dalekiego zasięgu (w oparciu o dowolne transpondery zbliżeniowe: aktywne i pasywne).

 

 

Obszar zastosowań:

  • huty
  • kopalnie
  • zakłady przemysłowe
  • policja i służby
  • obiekty wojskowe

 

 

Avanguard jest wykonany w kilku wersjach w zależności od wielkości zastosowanego systemu. Dzięki temu można go stosować do systemów opartych o kilka urządzeń (czytników) jak również do rozległych systemów, gdzie sterowniki są połączone ze sobą wieloma magistralami komunikacyjnymi.

TOP Class

-> -> -> Globalna korporacja z siedzibą w Stanach Zjednoczonych, zatrudnia ponad 2000 pracowników i obsługuje klientów w ponad 100 krajach. HID jest częścią grupy ASSA ABLOY. Linia produktów kontroli dostępu firmy HID to pełen pakiet czytników, kontrolerów i kart wspierających takie technologie jak: iCLASS, SmartID, HID Prox, Indala Prox; działających na częstotliwościach 13.56MHz oraz 125kHz. Każdy produkt HID jest zbudowany w oparciu o otwartą architekturę. HID jako pierwszy wprowadził na rynek sieciową kontrolę dostępu EDGE. -> -> -> The largest manufacturer of contactless access control readers and cards for the security industry, HID Global has shipped over 250 million credentials to customers worldwide. For more information on HID, visit www.hidglobal.com. HID Global is an ASSA ABLOY Group company

Translate